Tutustu meihin

 

Jaakko Heikkinen

CEO

jaakko.heikkinen@digizer.fi

+358 50 303 9091

Timo Marjamaa

Account Manager

timo.marjamaa@digizer.fi

+358 45 218 0002

Oskari Ilomäki

Account Manager

oskari.ilomaki@digizer.fi

+358 50 353 3309

Jouni Rissanen

E-commerce Specialist

Digital Marketing, SEO, Product Photography,

jouni.rissanen@digizer.fi

Saija Tarkki

E-commerce Specialist

SEM, Digital Marketing, SEO

saija.tarkki@digizer.fi

Henri Tuominen

E-commerce Specialist

SEM, SEO, Digital Marketing

henri.tuominen@digizer.fi

Melina Marttila

E-commerce Specialist

Digital Marketing, Content Production

melina.marttila@digizer.fi

Raine Laurila

E-commerce Specialist

SEM, SEO, Web-analytics

raine.laurila@digizer.fi

Anne-Maria Liisanantti

E-commerce Specialist

Customer Service

anne-maria.liisanantti@digizer.fi

Minna Lehto-Rautio

E-commerce Specialist

Customer Service, Translations

Äitiyslomalla

Ota meihin yhteyttä!

Haluatko tietää lisää meistä tai palveluistamme? Jätä alle yhteystietosi ja viestisi, niin kerromme lisää.