Tutustu meihin

 

Jaakko Heikkinen

CEO

jaakko.heikkinen@digizer.fi

+358 50 303 9091

Oskari Ilomäki

Account Manager

oskari.ilomaki@digizer.fi

+358 50 353 3309

Vili Huovinen

Account Manager

vili.huovinen@digizer.fi

+358 50 306 3670

Jouni Rissanen

E-commerce Specialist

Digital Marketing, SEO, Product Photography

jouni.rissanen@digizer.fi

Henri Tuominen

E-commerce Specialist

SEM, SEO, Digital Marketing

henri.tuominen@digizer.fi

Saija Tarkki

E-commerce Specialist

SEM, Digital Marketing, SEO

saija.tarkki@digizer.fi

Melina Marttila

E-commerce Specialist

Digital Marketing, Content Production, SEM

melina.marttila@digizer.fi

Alisa Mesiäinen

E-commerce Specialist

SEO, Digital Marketing

alisa.mesiainen@digizer.fi

Minna Lehto-Rautio

E-commerce Specialist

Customer Service, Translations

minna.lehto-rautio@digizer.fi

Mirca Järvenpää

E-commerce Specialist

Customer Service

mirca.jarvenpaa@digizer.fi

Sonja Madetoja

E-commerce Specialist

Digital Marketing, Content Production

sonja.madetoja@digizer.fi

Ota meihin yhteyttä!

Haluatko tietää lisää meistä tai palveluistamme? Jätä alle yhteystietosi ja viestisi, niin kerromme lisää.